Kendin Yap Sistemli Poliüretan Duvar Panelleri

1638

Son zamanlarda özellikle genç kitle arasında akım haline gelmeye başlayan ”kendin yap’ modasına bir seçenek daha eklendi. Kendin yap sistemli poliüretan duvar panelleri. Kolay uygulanabilir ve ekonomik duvar panelleri ile evinizin dekorasyonunu istediğiniz desen ve renklerde dizayn edebilirsiniz.

Kendin yap sistemli dekoratif duvar panelleri, orijinal doğal dokulara ve görünüme sahiptir. Evinizin tavanında, bütün duvarlarında ya da istediğiniz duvarınızda kullanarak kendinize özel bir mimari tasarlayabilirsiniz. Her alanda kullanıma uygun kendin yap sistemli poliüretan duvar panelleriyle evinizde nostaljik mimari esintileri yaşatabilirsiniz.

Uygulamayı Nasıl Kendim Yapabilirim ?

Poliüretan paneller oldukça hafiftir. Boyut ve ağırlık modelden modele değişirken yaklaşık olarak 1 metrekare ebatlı olup, 2-3 kg ağırlığındadır. Bu nedenle uygulama rahatlıkla yapılabilir. Her türlü duvar poliüretan paneller ile kaplanabilir. Uygulamayı isterseniz sıcak silikon ile isterseniz vidalama yöntemi ile yapabilirsiniz. Panellerin ek yerlerinde bulunan desen devamlılığı ile hem ek yerleri belli olmazken hem de kolay desen devamı sağlanır.

Poliüretan duvar panelleri ile tamamen kendi zevkiniz doğrultusunda hayallerinizdeki dekoru kendiniz yaratabilirsiniz. Aynı zamanda yalıtım özelliği de sağlayan poliüretan paneller ile ısı ve ses yalıtımına da sahip olursunuz. Her konuda avantajlı olan poliüretan duvar kaplama panelleri Karpan güvencesi ile üreticiden direk alıcılarıyla buluşuyor.