Poliüretan Duvar Paneli Nedir?

2859

Dekorasyonun en gözde estetikliği tamamlayıcı unsuru olan duvarları birbirinden farklı yöntemler ile baştan yaratmanız mümkün. Bu yöntemler arasında en estetik ve kullanışlı olan Poliüretan duvar panelleri, genellikle taş panel görünümlü desenleri ile ön plana çıkmaktadır. Hava şartlarından etkilenmeyen özelliğe sahip Poliüretan duvar panelleri dış cephelerde olduğu kadar iç cephelerde de kullanılarak duvarlarınızda ki huzuru ortaya çıkarırlar. Duvar dekorasyonunuza karar verirken neden Poliüretan duvar panellerini seçmelisiniz ?

Poliüretan duvar kaplamaları dekoratif duvar kaplama ürünleri olup uygulaması için özel bir zemin gerektirmeden ve doğrudan boyalı, boyasız bütün yüzeylere uygulanabilir. Poliüretan duvar panelleri dekor ürünü olmak ile birlikte aynı zamanda yalıtım malzemesi olarak da kullanılabilmektedir. Ürünlerimiz tavan kaplama için de kullanılabilmektedir.

Poliüretan tavan ve duvar kaplamaları kolaylıkla uygulanabilir ve aynı şekilde yine dertsiz ve uğraşsız bir şekilde uygulanan duvar yüzeyinden çıkarılabilirler. Poliüretan duvar kaplamaları dübel ya da vidaya gerek kalmadan yapıştırıcılarla uygulanabildiğinden esktra bir işçi tutmanıza gerek kalmaz, tasarruf etmenize olanak sağlar. Özellikle sıklıkla değişen dekorlara uygun olan Poliüretan duvar panellerı ile bir gün içerisinde mekanınızı tepeden tırnağa değiştirmenize yardımcı olur.

poliüretan duvar kaplama, duvar kaplama, poliüretan panelleri, ısı ve ses yalıtımlı duvar kaplama, duvar panelleri, dekoratif duvar kaplama, dekoratif poliüretan duvar kaplama
poliüretan duvar kaplama, duvar kaplama, poliüretan panelleri, ısı ve ses yalıtımlı duvar kaplama, duvar panelleri, dekoratif duvar kaplama, dekoratif poliüretan duvar kaplama 

Kullanımı Kolay Rutubetten Etkilenmeyen Yalıtımlı Duvar Kaplama

Nemden ve sudan etkilenmeyen Poliüretan duvar kaplamaları, rutubete maruz kalan yerlerde rahatlıkla uygulanabilirler. Tasarruf açısından son derece faydasını göreceğiniz Poliüretan duvar kaplamaları sayesinde boya ve bakım derdiniz de ortadan kalkacaktır. Poliüretan duvar kaplama panellerimiz ayrıca duvara uygulandıktan sonra üzerine boya sürülerek de renk değişikliğine uygun bir yapıdadırlar. Sıkıldığınız zaman sökmekle uğraşmayarak üzerini de boyamanız mümkündür.

Poliüretan duvar panelleri dekorasyon fikirleriniz için değişik şekillerde bürünmeye müsaittirler.Düzensiz bir tarzda dekoratif taş kombinasyon ile dış cepheleriniz, salonlarınız, restoranlarınız son derece şık ve göreni etkileyecek büyülü mekanlara dönüşebilirler. Dekorasyon için öncelikli planınız estetikse Poliüretan duvar kaplamaları sizin için güzel tercihler olacaktır.

Poliüretan paneller, zehirli gazlar içermez. Haliyle alev alma gibi bir durumu yoktur iç mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Olası bir yangın durumunda alev tutma özelliğine sahiptir, alevleri sıçratmaz.