KARPAN ®

Poliüretan Isı ve Ses Yalıtımlı Duvar Kaplama Panelleri

karpan-kurumsal

Karpan, poliüretan ham maddeli, doğala en yakın, seçkin ürünleri üretmek için yola çıkan dekoratif duvar panelleri sistemleri üretici firmasıdır.

Karpan Firması, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkmıştır ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir ve aynı zamanda sunduğu kaliteli ürün, hizmet ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra dekoratif duvar paneli sistemlerini siz değerli kullanıcılarına uygun bir maliyetle sunmayı da hedeflemiştir.

Karpan Firması, yenilikçi tasarım ve ürünleri ile müşterilerine seçenekler sunmaya devam etmektedir. Poliüretan esaslı duvar panelleri, tavan ve duvar panelleri ile kolay uygulanabilen, zahmetsiz, ısı ve ses yalıtımı sağlayan ürünler üreterek müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve kendini yenileyerek geliştirmek.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Türkiye’deki ve Dünya’daki yaşam alanlarının estetik görünümlerini arttıracak inovatif ve ergonomik çözümler hazırlayarak müşterilerine sunmaktır.

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her durumda, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.